POSŁUGA EWANGELIZACYJNA

Styła Piotr             Rojewska Grażyna
Kufta Zofia
Barszcz Ewa
Camra Józef
Ciosińska- Kucharczyk Maria
Kocuj Małgorzata
Hyjek Halina
Piersiak Stanisław

 

 

 

DIAKONIA MUZYCZNA

Michalski Jarek
Szczęsna Anna
Baran Danuta
Dąbek Marzena
Paliś Bożena
Szynalik Grzegorz
Mędala Bernadetta
Mordarska Dorota

 

DIAKONIA ADORACYJNA

 Hyla-Jezierska Joanna
Sztyber Agata
Bartosz Mieczysław
Ciosińska- Kucharczyk Marynia
Gielas Maria
Krauze Marta
Pępkowski Tadeusz
Płachczewska Barbara
Zbrzezny Tomek
Oleksy Ala
Janicka Ola
Mordarska Dorota
Bałos Ewa
Pawłowska Lucyna
Kubicka Anna
Kuś Dorota
Szumiec Agnieszka

DIAKONIAWSTAWIENNICZA

Sobejko Gienek
Camra Józef
Świadek Joanna
Wawrykiewicz Zofia
Chmielińska Katarzyna
Worotniak  Mariola
Gacia Bożena
Miduch Kinga
Osuch Renata
Pabian Urszula
Stabryła Joanna
Chmura Piotr

UCZNIOWIE w DMW

Włodarczyk Stanislaw
Mytnik Anna
Siuda Jadwiga

 

 

 

 MODLITWA ZA(O) RODZINY

Joasia Kumor
Beata Pazera
Piotr Chmura

 

ZASTĘPCY ODPOWIEDZIALNEGO WSPÓLNOTY
Kinga Miduch                  Jadzia Siuda

RADA WSPÓLNOTY

Zosia Wawrykiewicz
Kinga Miduch
Jadzia Siuda
Asia Tomica

 

GRONO UCZNIÓW

Kinga Miduch
Gienek Sobejko
Ula Pabian
Joanna Stabryła
Piotr  Styła
Agata Sztyber
Ewa Bołos
Beata Pazera
Piotr Chmura                                       Asia Świadek

 

POSLUGA PLASTYCZNA

Ula Pabian
Gosia Graboń
Ala Oleksy

 

POSŁUGA AGAPOWA

Grażynka Rojewska                 Joasia Stabryła                       Marynia Ciosińska Kucharczyk

 

 

 

POSŁUGA ROZKŁADANIA SPRZĘTU
Tadeusz Pępkowski
Staszek Piersiak
Bronek Juszczak

 

DIAKONIA SPOTKAŃ MODLITEWNYCH
Gienek Sobejko
Asia Tomica
Kinga Miduch
Magda Miduch
Renia Osuch
Kasia Chmielińska
Agata Sztyber

 

ANIMATORZY

Bernadka Mędala      Marzena Dąbek
Marysia Gielas
Zosia Wawrykiewicz
Asia Tomica
Jadzia Siuda                             Madzia Miduch

 

 

 

MINISTRANCI

Wiesiek Mekalski
Staszek Włodarczyk
Witek Sobejko

 

POSŁUGA LITURGICZNA

Joasia Jezierska

 

 

 

REDAGOWANIE ŚWIADECTW NA WWW
Bożenka Gacia

 

KONTAKT MEJLOWY Z BYŁYMI WSPÓLNOTOWICZAMI
Zosia Wawrykiewicz

Z OSOBAMI W ŁĄCZNOŚCI Z NAMI
Agata Sztyber

 

PSALM

Dorotka Mordarska

 

OBSŁUGA RZUTNIKA

Ziutek Camra
Tomek Zbrzezny

 

 

 

POSŁUGA SKARBNIKA

Mariola Worotniak
Basia Stopa

 

 

 

OBSŁUGA TECHNICZNA WWW

Piotr Styła
Tomek Zbrzezny

REDAGOWANIE ŚWIADECTW NA WWW

Bożenka Gacia

SPISYWANIE NATCHNIEŃ

Gosia Ługowska

 

POSUGA IMIENINOWA

Ala Pietras
Gosia Ługowska

 

 

 

POSŁUGI MIŁOŚCI CZYNNEJ:-)

Piotr Chmura (autokar)              Gosia Graboń (ksero)

 

NAGRYWANIE

Ziutek Camra              Joasia Stabryła

KONTAKT Z SIOSTRAMI KAPUCYNKAMI                       Teresa
Ziębowicz

 

TROSKA O DUSZPASTERZY

Ewa Barszcz
Ala Pietras